OPET’SE SETİ DE FARK EDER!

OPET’SE SETİ DE FARK EDER!

Opet’se Fark Eder

Akaryakıt dağıtım sektörünün en değerli ve en güçlü markası OPET, 15 yıl aradan sonra yeniden işbirliği yaptığı Cem Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı reklam filmi serisine başlıyor. OPET, rakiplerinden ayrılan güçlü ve farklı özelliklerini vurgulayan yeni bir sloganla tüketicisinin karşısına çıkıyor: “OPET’se Fark Eder…”

Müşteri memnuniyetindeki değişmeyen liderliği ile akaryakıt dağıtım sektörünün en değerli ve en güçlü markası olmaya devam eden OPET, yeni reklam filminde, sektörde rakiplerinden ayrılan güçlü ve farklı özelliklerini vurgulayan yeni bir sloganla tüketicinin karşısına çıkıyor. OPET’in 20 yıldan bu yana devam eden Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki temiz ve hijyenik tuvaletleri, zengin ürün çeşitliliği sunan ve tüketici ihtiyaçlarına göre oluşturulan Ultramarket’leri, kadın akaryakıt satış görevlisi istihdamı yaratan “Kadın Gücü Projesi” gibi öne çıkan özellikleri ‘’OPET’se fark eder’’ sloganıyla izleyiciyle buluşuyor. Reklam filmi serisi devamında, OPET’in üstün hizmet anlayışı kapsamında sunduğu ürün, hizmet ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini de içerecek.

Reklam filminde, OPET’in marka yüzü olan Cem Yılmaz’ı OPET olmaya öykünen ve bir taraftan da OPET’i kendine rakip gören Farketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez rolünde izliyoruz. Faruk Etmez ve istasyonundaki yegane çalışanı Necmi, OPET’in diğer akaryakıt markalarından farkını izleyiciyle birlikte keşfediyor. OPET’teki tüm gelişmeleri ilgiyle ve hatta uzağı gören teleskopuyla takip eden ikili, Farketmez Petrol’ün hizmet anlayışı ve tüm eksikliklerine rağmen sektörde değişim ve yeniliğin öncüsü olan OPET’e meydan okumayı da ihmal etmiyor.

Farketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez ve Necmi’nin maceralarını sektöre gönderme yaparak esprili bir dille anlatan reklam filmlerinin senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz gerçekleştirdi.

OPET’SE SETİ DE FARK EDER!

• Reklam filmlerinin Temmuz ayında gerçekleşen ve 4 gün süren çekim sürecinde sosyal izolasyon kuralları ve korunma tedbirleri titizlikle uygulandı.

• Sette 2 sağlık personeli, 2 dezenfektan ekibi, 1 iş güvenliği uzmanı ve 1 ambulans hazır bulundu.

• Sinema TV Sendikası’nın belirlediği süre kısıtının altında bir sürede bitirilen çekimler öncesinde, İş Güvenliği Uzmanı tarafından bütün ekibe Covid 19 korunma önlemleri ve güvenli mesafede çalışma şartları ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

• Setten önce, yemek arasında ve set sonrasında bütün kullanım alanları ve malzemeler dezenfekte edildi.

• Set başlangıcı, öğle yemeği arasında ve molalarda olmak üzere ekibin düzenli olarak ateşi ölçüldü.

• Sette çalışan kişilerin ortalama 3 saat arayla maskelerini değiştirmeleri sağlandı.

• Tüm set alanına düzenli olarak dezenfekte yapan mobil dezenfektasyon istasyonları kuruldu.

Şubat ayında düzenlenen basın toplantısı ile duyurulan OPET ve Cem Yılmaz işbirliği karantina süreci nedeniyle ertelenmişti. Bu dönemde OPET’in kuryelere teşekkür filminin dış sesi olan Cem Yılmaz, oğlu Kemal Yılmaz ile birlikte rol aldığı OPET 23 Nisan filminde de tüm çocukları, koşullar ne olursa olsun 23 Nisan’ın 100’üncü yılını coşkuyla kutlamaya davet etmişti.

https://www.opet.com.tr/opetse-fark-eder 

ADOK-OSGB olarak sette tam zamanlı bulunan iş güvenliği uzmanı Mertcan Görgeç arkadaşımızı tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.